ابعاد مخازن پلی اتیلن طبرستان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مخازن پلی اتیلن طبرستانفروش اینترنتی مخازن پلی اتیلن با کیفیتبورس مخازن پلی اتیلن در ابعاد بزرگیکی از جدیدترین قالبهای شرکت پلاستونیک قالب مخازن بزرگ پلی اتیلن میباشد. مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن با قطر ۲۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳۵ سانتیمتر می باشد. قالب این مخزن حجیم پلی اتیلنی به گونه ای طراحی شده است تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی نیروی ثقل آب را در همه قسمتهای مخزن به خوبی تحمل کند و در شرایط استاندارد ده ها سال برای مشتریان عزیز قابل استفاده باشد.شرکتهای تولید کننده انواع مخازن پلی اتیلنفروش عمده بهترین مخازن پلی اتیلن ضد جلبکلیست قیمت مخازن پلی اتیلن طبرستان

مخزن پلی اتیلن چیست؟ مخازن پلی اتیلن بیشتر برای نگهداری و ذخیره سازی آب و سیالات سازگار با پلی اتیلن و حمل موادی تولید می شوند که با این ماده سازگاری دارند. این مخازن پلی اتیلنی با پلاستیکی معمولاً در صنعت ساختمان، کشاورزی و صنایع شیمیایی برای ذخیره سازی و حمل و نقل آب و دیگر مایعات استفاده می شوند. در حال حاضر در دنیا ذخیره سازی و حمل و بسته یندی انواع آفت کُش ها و بسیاری از مواد شیمیایی توسط ظروف پلی اتیلنی انجام می شود. مخازن پلی اتیلن که مخازن پلی مری نیز نامیده می شوند، به دلایل بسیار زیادی محبوب اند و استفاده از آن ها به شکل چشمگیری عمومیت یافته است. 

مخزن آب پلی اتیلن یکی از محصولات کاربردی و ضروری در مناطق خشک و کم آب می باشد. مخازن آب گزینه مناسبی برای گذر از این موانع در صنایع وابسته به آب می باشد و مخزن آب پلی اتیلن دارای ویژگی های زیر می باشد: 

  • حجم ها و ابعاد متنوع 
  • سبک بودن 
  • ضد جلبک 
  • چندلایه بودن 
  • مقاومت در برابر اشعه ی خورشید 

امروزه مخازن پلی اتیلنی به دلیل قابلیت های مختلفی که دارند، جایگزین انواع مخازن فلزی شده اند. این امر به دلیل استفاده از صنعت روتومولدینگ یا قالب گیری دورانی است که پس از ورود به ایران موجب رشد و گسترش این حرفه شد.

قیمت این محصول به اندازه و ابعاد مخازن پلی اتیلن طبرستان نیز بستگی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد. 

ابعاد مخازن پلی اتیلن طبرستان

مخازن پلی اتیلن طبرستان

مخازن پلی اتیلن طبرستان طبرستان که نام قدیم استان مازندران می باشد، به دلیل شرایط خاص و آب و هوای مرطوب یکی از مراکز عرضه و فروش مخازن پلی اتیلن می باشد. وجود این شرایط جوی در این منطقه لزوم نصب این تجهیزات را میسر ساخته است. مخازن پلی اتیلن طبرستان در انواع زیر از نظر شکل و ابعاد تولید می شوند: 

  • افقی 
  • مکعبی 
  • عمودی 
  • زیر پله ای 

فروش اینترنتی مخازن پلی اتیلن با کیفیت

فروش اینترنتی مخازن پلی اتیلن با کیفیتبازار فروش مخزن آب خانگی در سال های اخیر افزایش یافته است، که دلیل عمده ی آن نداشتن فشار آب مناسب ساختمان هاست. 

بسیاری از ما با مشکل افت فشار آب ساختمان و یا قطعی آب در ساعاتی از روز به ویژه در فصول گرم سال مواجه می شویم و به دنبال راهکار هایی برای افزایش فشار آب ساختمان خود هستیم. علت فشار کم آب ساختمان می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. در این رابطه بلافاصله اولین راه حلی که به ذهنمان می رسد استفاده از پمپ و مخزن ذخیره ی آب آشامیدنی است. این مثال یکی از پر کاربردترین استفاده از مخزن پلی اتیلن آب می باشد. بدین ترتیب تقاضا و موارد مصرف بالا، تولید کنندگان را وا می دارد که میزان تولید و کیفیت خود را بنا به نیاز بازار، افزایش دهند. امروزه فروشگاه های اینترنتی و همچنین شرکت های تولید این مخازن از طریق سایت امکان خرید و فروش این محصول را به شکل اینترنتی نیز فراهم کرده اند. 

بورس مخازن پلی اتیلن در ابعاد بزرگ

بورس مخازن پلی اتیلن در  ابعاد بزرگ

یکی از جدیدترین قالبهای شرکت پلاستونیک قالب مخازن بزرگ پلی اتیلن میباشد. مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن با قطر ۲۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳۵ سانتیمتر می باشد. قالب این مخزن حجیم پلی اتیلنی به گونه ای طراحی شده است تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی نیروی ثقل آب را در همه قسمتهای مخزن به خوبی تحمل کند و در شرایط استاندارد ده ها سال برای مشتریان عزیز قابل استفاده باشد.

 با اطمینان می توان گفت برای ذخیره و نگهداری آب تا حجم ۱۰۰ هزار لیتر ( یکصد هزار لیتری و حتی بیشتر ) ارزانترین و به صرفه ترین روش و در عین حال بهداشتی ترین راه حل استفاده از مخازن پلی اتیلن و بزرگ و حجیم پلاستونیک است که دارای تاییدیه بهداشت و مهر استاندارد می باشند. برای این منظور می بایست تعداد کافی از مخزن بیست هزار لیتری پلاستونیک را کنار هم قرار داد و از طریق یک شاه لوله آنها را به صورت موازی به هم متصل ساخت. 


شرکتهای تولید کننده انواع مخازن پلی اتیلن

شرکتهای تولید کننده انواع مخازن پلی اتیلنشرکت های مختلف و بسیاری در این زمینه کار میکنند که کارخانه تولید بهترین مخازن پلی اتیلن شهر کرج را به عنوان یک بازار بزرگ برای عرضه محصولات خود می شناسد. اما شرکت های تولید کننده انواع مخازن پلی اتیلن بسیار ویژه در این مسیر حضور دارند و در این میان شرکت مخزن پلی اتیلن طبرستان یکی از بهترین ها برای خرید همه ی مصرف کنندگان محسوب می گردد. بازار خوب و شرایط خرید بسیار مطلوب می تواند بسیار به ما کمک کند، بی شک فروش عمده مخزن انبساط طبرستان در تنوع بالا این محصول را ارائه می نمایند. همچنین شرکت مخازن پلی اتیلن شیراز ، اصفهان و تهران از شرکت های صاحب نام این گونه مخازن می باشند.

فروش عمده بهترین مخازن پلی اتیلن ضد جلبک

فروش عمده بهترین مخازن پلی اتیلن ضد جلبکبهترین نمونه از مخازن آب پلی اتیلن ضد جلبک با کیفیت را می توان با بهترین قیمت از طریق نمایندگی ها به صورت عمده و جزئی سفارش داد. این نمایندگی ها و مراکز امکان فروش عمده ی این مخازن را به صورت حضوری و اینترنتی به سراسر کشور فراهم آورده اند. این مخازن در انواع فروانی تولید می شوند که دارای کاربرد های بسیاری هستند و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که جز اقلام ضروری آن صنعت به حساب می آید. 

لیست قیمت مخازن پلی اتیلن طبرستان

لیست قیمت مخازن پلی اتیلن طبرستانقیمت مخازن پلی اتیلن بر اساس کیفیت، حجم و ضخامت تعیین می گردد.مخازن پلی اتیلن تولیدی با استفاده از سه روش روتومولدینگ، بادی و دستی تولید می گردند. مخزن پلی اتیلن به روش چرخشی یا بادی دارای دقت ابعادی مناسب، مقاومت محیطی و خوردگی بالا و وزن پایین می باشد. پلی اتیلن طبرستان قابلیت طراحی و ساخت مخازن در ضخامت ها و تعداد لابه های گوناگون می باشد. 

مخازن پلی اتیلن افقی  قیمت  مخازن پلی اتیلن عمودی  قیمت 
مخزن ۱۰۰ لیتری پلی اتیلن  ۱۱۵۰۰۰  مخزن ۱۰۰ لیتری ۱ لایه  ۱۱۰۰۰۰ 
مخزن ۲۰۰ لیتری پلی اتیلن  ۲۱۰۰۰۰  مخزن ۲۰۰ لیتری ۱ لایه  ۲۰۰۰۰۰ 
مخزن ۳۰۰ لیتری پلی اتیلن  ۳۱۰۰۰۰  مخزن ۳۰۰ لیتری ۱لایه بلند  ۳۶۵۰۰۰ 

Call Now Button