عرضه کلی مخزن آب طبرستان شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید .....

معرفی کامل مخزن آب طبرستانلیست قیمت مخازن آب اعلا

مخزن آب طبرستان شیراز از مواد مرغوب پلی اتیلن ساخته و تولید میشوند که این ماده در نفت خام موجود است و از آن استخراج میگردد.

شرکت تولیدی طبرستان شیراز سالهای زیادیست که کار خود را در زمینه ی تهیه و تولید محصولات بسیاری آغاز کرده است و هم اکنون یکی از بزرگترین تولید کننده محصولات پلی اتیلنی به روش قالب گیری دورانی در ایران است.

امروزه از روش قالب گیری دورانی که برای شکل دادن پلاستیک ها و تولید مخزن آب طبرستان استفاده میشود ، بسیار ترویج یافته است چراکه با این روش میتوان قطعات پیچیده را در مدت زمان کوتاه و به آسانی تولید کرد.

عرضه کلی مخزن آب طبرستان شیراز

معرفی کامل مخزن آب طبرستان

معرفی کامل مخزن آب طبرستان مخزن های آب طبرستان به دلیل تولید مخزن آب در همه اندازه و لیتراژ و استفاده از مواد مرغوب طرفداران زیادی دارد و این شرکت ، یکی از قدیمی های این عرصه شناخته میشود.

مخزن آب طبرستان در برابر نور شدید آفتاب و همچنین سرمای زمستان مقاومت بالایی دارد ، بادوام تر است و عمر طولانی‌تری دارد ، به دلیل بافت سه لایه ای که دارد مانع از نور آفتاب به داخل تانکر میشود ، داخل آن کاملا ضد قارچ و ضد باکتری و آبی که داخل آن نگهداری میشود کاملا بهداشتی میماند .

این تانکر با ضمانت پنج ساله در اختیار شما قرار داده میشود و میتوانید آنرا در هرجای ایران قرار دهید چراکه این مخازن در برابر دمای بالا تا ۶۰ درجه و دمای پایین تا ۲۰ درجه قابل استفاده میباشند و مقاوم هستند.

این شرکت برای استفاده های مختلف و کاربردی در ابعاد و اندازه و همچنین شکل های متنوعی این مخازن را تولید می‌کند به عنوان مثال ؛

مخازن زیر پله که شیب دار هستند ، مخازن کتابی یا اسانرو عمودی ، خوابیده یا افقی ، قیفی ، مکعبی ، بشکه آبی رنگ ، وان پلاستیکی ، و شما میتوانید این مخازن را با توجه به نیاز خود به آن شکل و اندازه آن را انتخاب کنید.

لیست قیمت مخازن آب اعلا

لیست قیمت مخازن آب اعلا برای اطلاع از قیمت مخازن آب و خرید مخازن آب اعلا میتوانید بدون مراجعه حضوری و بدون واسطه به صورت آنلاین به سایت ما مراجعه کرده و با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و این مخازن را با قیمتی مناسب و کارایی بالا سفارش داده و درب منزل خود یا محل کار تان تحویل بگیرید.

مخزن آب طبرستان آنتی باکتریال است و برای اینکه از ضد باکتری بودن آن اطمینان داشته باشید میتوانید درب آنرا باز کرده و داخل آنرا نگاه کنید اگر دارای سه لایه سفید مشکی سفید بود یعنی ضد باکتری است و آبی که داخل آن میریزید کاملا بهداشتی و سالم میماند.

این شرکت در سراسر کشور نمایندگی های معتبر دارد و شما میتوانید از هر جای ایران که خواستید این محصول را سفارش دهید.

.

Call Now Button