عرضه کننده مخزن آب زیر پله ای

آنچه در این مقاله می خوانید .....

ویژگی های مخزن آب زیر پله ای مرکز پخش مخزن آب زیر پله ای

امروزه انواع بسیاری از مخزن آب زیر پله ای توسط کارخانجات کشور طراحی و تولید می شود، کارکرد این مخزن جهت نگهداری آب شرب در ساختمان ها می باشد. عرضه کننده های این محصول در کشور امروزه به روش های اینترنتی و حضوری اقدام به فروش می نمایند. جهت برقراری ارتباط با مراکز عرضه کننده و پخش مخزن زیر پله ای از طریق این مجموعه اقدام فرمایید.

عرضه کننده مخزن آب زیر پله ای

ویژگی های مخزن آب زیر پله ای

ویژگی های مخزن آب زیر پله ای فضاهای زیر پله یکی از مکان های مناسب و در دسترس برای نصب مخازن آب در ساختمان ها و مجتمع های مسکونی می باشد. از این مخازن انواع بسیاری ساخته می شود که هر کدام از آن ها بر اساس عرض راه پله ها و میزان ارتفاع نیم طبقه اول می باشند. صرفا این مخازن فقط برای محیط زیر پله ها نمی باشد بلکه مناسب برای پارکینگ ها و اتاق تاسیسات نیز نیز می باشد.
این مخازن طراحی شده ی جانمایی فضای زیر راه پله ها ویژگی های بسیاری دارد که به سبب آن ها فروش بسیار بالا و استفاده فراوانی می گردد از جمله ویژگی های مخزن آب می توان به موارد زیر اشاره نمود.
نصب بسیار راحت و سریع
حمل و نقل ممکن و ساده
مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی از قبیل اسیدها، خورنده ها و بازها
دارای لایه های دو و سه عددی مقاوم در برابر اشعه های ماورا بنفش و ضد جلبک ها
عایق حرارتی و بردوتی مناسب
بازه ظرفیتی استاندارد گسترده از جمله ۲۰۰، ۵۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ لیتر
استفاده در ساختمان های با فضاهای محدود و کم
جلوگیری از پایین آمدن سطح کیفیت مایع به دلیل استفاده از لایه های کلروفیلی و فیبری
مقامت بالا در برابر سرما، گرما و فشار
دارای کارت های گارانتی ضمانت کالا در زمینه های تعویض، تعمیر و خدمات پس از فروش سالانه
دارای نشان استاندارد ملی کالا

مرکز پخش مخزن آب زیر پله ای

مرکز پخش مخزن آب زیر پله ای مراکز تولیدی و پخش بسیاری در سراسر کشور وجود دارد که انواع مخازن آب زیر پله ای ساختمان ها را بر اساس ابعاد و سایز زیر پله محیط های مسکونی تولید می نمایند.
این مخازن به طور اغلب برای ذخیره سازی آب شرب و غیر شرب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه در کشورمان فروش عمده این مخازن از طریق مراکز پخش اینترنتی با نرخ های ثابت و مناسبی انجام می گیرد، این مراکز بر اساس میزان فضایی که هر ساختمان برای آن مناسب می باشد محصول را عرضه می نمایند یعنی اینکه خریدار با ثبت و اطلاع از ابعاد و سایز مکان مورد استفاده مخزن زیر پله ای اقدام به خریداری محصول مناسب فضا و مکان می کند.

Call Now Button