مرکز پخش مخزن پلی اتیلن زیر پله ای

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای ارزانتولید مخزن زیر پله ای با کیفیتفروش مستقیم مخزن پلی اتیلنفروش عمده مخازن زیر پله ایمخازن زیر پله ای

یکی دیگر از نمونه های مخزن هایی که از جنس پلی اتیلن تولید می شوند، زیر پله ای نام دارد.
این نمونه از مخزن همان طور که از نامش نیز پیداست به گونه ای طراحی و تولید شده که تنها برای زیر راه پله های ساختمانی می تواند مورد کاربرد قرار گیرد.
مخزن پلی اتیلن زیر پله ای از انواع مختلفی از نظر سایز و ابعاد برخوردار بوده که به طور طبیعی بر روی نرخ فروش آن نیز تأثیر مستقیم خواهد داشت.
این نمونه از مخازن را عمدتاً برای ذخیره سازی منابع آب شرب به کار می گیرند و حتی انرژی و سوخت های مهمی چون نفت.
مخزن زیر پله ای معمولا از ظرفیت ۱۰۰۰ لیتری برخوردار هستند که نه زیاد جاگیر خواهد بود و نه کم حجم.
برای نصب این مدل از مخازن در نظر گرفتن برخی از پارامترها بسیار حائز اهمیت خواهد بود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می گردد.

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای ارزان

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای ارزان را می توان از طریق مراکز ویژه ای خریداری نمود که به تولید یا پخش مستقیم این وسیله کاربردی مشغول هستند.
برخی از کاربردهای این نوع از مخازن عبارتند از:

 • نگهداری و ذخیره بهتر آب شرب
 • ذخیره منابع سوخت
 • ظرفیت مناسب
 • نگهداری فرآورده های نفتی

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای ارزان

تولید مخزن زیر پله ای با کیفیت

تولید مخزن زیر پله ای باکیفیت با در نظر گرفتن فاکتورهای زیر انجام می گیرد:

 • ابعاد مناسب
 • حجم قابل قبول
 • دارای لوله تقویت کننده در قسمت داخلی
 • جلوگیری از باد کردن مخزن

تولید مخزن زیر پله ای با کیفیت

فروش مستقیم مخزن پلی اتیلن

فروش مستقیم مخزن پلی اتیلن به نرخ ثابتی در کشور و به ویژه در سایت های معتبر عرضه کننده انجام می گیرد.
برای نصب صحیح این نوع از مخازن راه پله ای بهتر است به موارد زیر توجه نمود:

 • سطح مورد استفاده کاملاً صاف باشد
 • از قرار دادن چوب و سنگ و… برای ایجاد تعادل هرگز استفاده نشود
 • در نظر گرفتن عرض راه پله
 • امکان چرخش مخزن به سادگی وجود داشته باشد.

این مخازن در چهار ظرفیت تولید می شود.
برای خرید مخازن زیر پله ای با کیفیت عالی، با ما تماس بگیرید.

فروش عمده مخازن زیر پله ای

فروش عمده مخازن زیر پله ای ایرانی از بیشترین فروش ها در حوزه فروش مخازن ایرانی طی چند دهه اخیر است که یکی از دلایل آن جاسازی مناسب مخازن نامبرده در زیر پله هاست و در نتیجه متراژ کمتری ازمحیط استفاده می شود. به علاوه این مخازن در ابعاد بزرگ تولید می شوند که باعث جای گیری حجم زیادی از مایعات در آنها می شود. لازم به ذکر است بعضی از تولید کنندگان امکان ثبت و طراحی و تولید مخزن هایی با ظرفیت ها و رنگ های سفارشی خریدار را نیز دارا می باشند که همین نکته نیز باعث جلب نظر بسیاری از هموطنان عزیز شده است.

فروش عمده مخازن زیر پله ای

مخازن زیر پله ای

مخازن زیر پله ای اغلب دارای ظرفیت های استاندارد متفاوتی مانند ۲۰۰، ۵۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ لیتر می باشد. بیشترین کاربرد این مخازن در ساختمان هایی با فضای محدود می باشد. این مخازن به صورت شیب دار و ذوزنقه ای تولید می شوند تا برای استفاده در مکان هایی مانند زیر پله مناسب باشند. کاربرد این نوع از مخازن نیز مانند سایر انواع مخازن ذخیره آب شرب و غیر شرب و حتی ذخیره سوخت های مهمی مانند نفت و گاز و…می باشد. اغلب در نوع پلی اتیلنی این مخازن لوله تقویت کننده مخصوصی تعبیه شده است تا از باد کردن مخزن، مشکلی که در مخازن گذشته موقع آبگیری ایجاد می شد جلوگیری کند. همچنین بسیاری از تولید کننده ها با قرار دادن لایه های ویژه ای مانند لایه کلروفیلی یا لایه فیبری مانع از نفوذ نور و اشعه UV به داخل می شوند و در نهایت از رشد جلبک ها و پایین آمدن سطح کیفیت مایع جلوگیری می کنند. این مخازن از مواد اولیه مرغوب ساخته شده و مورد تایید وزارت بهداشت می باشند. به ویژه در نوع پلی اتیلینی آنها که اثر مخربی بر کیفیت مایعاتی مانند آب (مانند تغییر در بو یا مزه یا رنگ آب) ندارند. همچنین نسبت به گرما و سرما، فشار، و…مقاوم می باشند.

مخازن زیر پله ای

Call Now Button