کارخانه تولید مخزن آب سه لایه یزد

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مشخصات فنی مخزن آب سه لایه فروشنده مخزن آب سه لایه یزد

مخزن آب سه لایه یزد از جنس پلی اتیلن بوده و به دلیل عدم واکنش پذیری می توان آب را در مدت زمان بالایی بدون افت کیفیت در آن نگهداری نمود، کارخانه تولید کننده آن این محصول را در بالاترین کیفیت و در مدل های متنوعی به صورت مستقیم در دسترس مشتریان قرار می دهد و به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را رفع می کند.

کارخانه تولید مخزن آب سه لایه یزد

مشخصات فنی مخزن آب سه لایه

مشخصات فنی مخزن آب سه لایه مشخصات فنی مخزن آب سه لایه ضخامت بالا و جنس پلی اتیلن این محصول می باشد و به دلیل کیفیت بالایی که دارد آب در طعم و مزه آن تغییری ایجاد نمی شود، این مخزن دارای خاصیت ضد خوردگی بوده و طیف وسیعی از مایعات اسیدی، بازی و مایعات با پی اچ بالا را نیز می توان در آن نگهداری نمود.

مخزن آب در انواع مدل های مکعبی، افقی، عمودی، مخروطی، وانتی و زیر پله می باشد که نوع سه لایه دارای بدنه بسیار مستحکمی بوده و به همین دلیل نور به داخل آن ورود نخواهد کرد، لذا با عدم ورود نور به آن میکرو ارگانیسم ها و جلبک ها در داخل آن نفوذ پیدا نخواهد کرد.

هر لایه ای از این مخزن کار به خصوصی را انجام می دهد مثلا لایه اول محافظ آب در برابر اشعه خورشید بوده و لایه دوم مانع عدم نفوذ نور است و لایه سوم وظیفه عدم تغییر طعم و بوی آب را بر عهده دارد، این مخازن دارای سایز و رنگ های مختلفی بوده و هر یک کاربردهای مختلفی دارد.

فروشنده مخزن آب سه لایه یزد

فروشنده مخزن آب سه لایه یزد فروشنده مخزن آب سه لایه یزد در بازار به وفور انجام می شود چون این مخزن مزایای زیادی داشته و نیاز مشتری را به طور کامل رفع می کند و لذا توانسته رضایت مشتری را جلب کند، این محصول کاربردهای بالایی دارند و کاملا بهداشتی و در سلامت کاملی است که دوام، طول عمر و مقاومت بالا از ویژگی آنها می باشد.

مخازن آب نصب کاملا راحتی و وزن کمی داشته و در حین استفاده نشتی در آن دیده نخواهد شد که در صنایع مختلف و منازل می توان از آنها استفاده نمود، این مخازن در هر منطقه ای با هر شرایط مختلف آب و هوایی بکار می رود چون در برابر سرما و گرمای بالا مقاوم می باشد.

مخازن سه لایه به دلیل اینکه ضخامت بالایی دارد آب درون آن در سرمای بسیار بالا دچار یخ زدگی نخواهد شد، پلی اتیلنی که در ساخت آنها بکار رفته غیر فعال بوده و واکنش شیمیایی با مایعات مختلف از خود نشان نمی دهد و لذا بهترین گزینه برای آب آشامیدنی است.

Call Now Button